"Enter"a basıp içeriğe geçin

Benimlesin… Seninleyim…

paylaş

BENİMLESİN…SENİNLEYİM..!!!

Çok yükseldik değil mi Fandomcuğum… Ciğeri böbreği dalağı bıraktığını söyleyenler oldu..

Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal siz ne şahane oyuncularsınız. Haftada neredeyse 2 sinema filmi süresi çalışmak yetmiyor. Birde bunu en güzel şekilde yapıyorsunuz helal olsun..
(Dizinin komple özeti bu video… Allah’ım o ne güzel bakışmadır)

Nazan Kesal ve Mahir Günşıray’ı unutup ustalara saygısızlık etmeyelim.

Çok ama çok güzel bir bölümdü. Yağız’ın endişeleri,Farah ve Sinan’ın boş beleş halleri.. Farah dedi ki resmen bırak ölürse ölsün ama kimse anlamasın.

Sinan zaten başından beri bu sevdaya dahil olmadığı için yine kendi havalarında ve kendi dramlarını yaşamaktaydı. Bu kadar kendisine aşık adam zor bulunur. Adam dünyada ki her şeyin sadece kendisi için yada kendisine karşı olduğunu düşünüyor. Bu kadar bencil ve şımarık bir karakter daha önce gelmedi ekran tarihine. Bu kadar olay bu kadar sıkıntı yaşandı ve bu adam hala telefona bakması gerektiğini anlayamadı….

(Fazilet Reis bizim adımıza konuşuyor.. Sen adam değilsin dedi Sinan’a yağlarımız eridi…)

Birde arayan Yağız. Her durumda senin arkanı toplayan,her düştüğünde seni kaldıran senin eksikliklerini tamamlamaya çalışan ve sen ne zaman arasan 24 saat her an senin telefonunu açan adam..

Nil detayı çok eğlenceliydi. Yasemin topuna girmek istemiyorum. Hala saatlerce onu gösteriyorlar. Artık Fazilet ile bir takım olsalar da şu Nil ve Selin e derslerini verseler.

Benim bütün sözlerim aslında gelecek hafta üzerine.

Yağız kafasında her şeyi netleştirdi. Hazan’ın Sinan’ı Sinan’ında Hazan’ı sevmediğini biliyor. Ölüm ve kaybetme korkusu adrenalini yükseltti tabii. Birde Sinan’ın Nil ile öpüşmesini duydu ki artık tutmayacak kendisini diye düşünüyorsunuz ya…. İşte Sırma hanımın daha bize ettiği eziyetler bitmedi diye düşünüyorum ben..

O itiraf edilemeyecek,kurtulacaklar ve Yağız Kerime olayını ve Hazan’ın bunu bildiğini öğrenecek. İşte o andan itibaren de bay buzdolabı geri gelecek. Ben Yağız’ın bu olan olaylardan sonra Hazım beyin sevgisini sınayacağını düşünmüyorum. Çünkü Kerime’nin nasıl bir karakter olduğunu ve kendisinin bu aileden kurtarılmak istendiğini anlaayacaktır.Yağız Egemen duygusal zekası çok kuvvetli bir adam sadece kendisine daha önce söylemediği için kırılacak biraz uzak kalacaktır.

Ama esas fırtına önce Sinan’a patlayacaktır. Böylesine aptalca bir hareket yapıp haddi olmayan bir şeye burnunu sokup olayları bu hale getirdiği ve Hazan’ın hayatını tehlikeye attığı için..

Sonrasında ise Hazan alacaktır o fırtınadan nasibini. Çünkü Yağız çok uyardı bu konu ile ilgili Hazan’ı. Hatta mezarlıkta ki itiraf anının bu konuyla ilgili olabileceğini bile düşünebilir. O kadar habersiz ki kendisinden ve o kadar alışmamış ki bu kadar sevilip kollanmaya..

Yani kısaca bizi zor bir hafta bekliyor. Ve çok da zor bir bölüm.. Ben bu kadar şahane iki bölümden sonra hazır değilim Yağız Egemen’in fırtınası ile karşılaşşmaya…

Ama bu kadar ince ince işlenen bir ilişkide bu sorunlarda gayet güzel işlenecektir. Ama Farah olmadı ya.. Yağız’cığıma daha akıllı cin gibi daha empati yeteneğine sahip bir dost arkadaş beklerdim.

Sinan’ın miadı doldu ama ben Ece ile bir şeyler yaşayacağını yada bu yönde gidileceğini zannetmiyorum.

Ben aslı Yasemin’in çocuğunun babasının kim olduğunu merak etmeye başladım. esas bomba orada gibi.. Sinan çıksa ne eğlenirim.. ;))) Aslında yakışır da Sinan’a iki kendinden başka kimseyi sevmeyen varlık şahane çift olur..

Gökhan için Sevda’mı demiştim ama Sevda’yı çok kaydırdılar çizgisinden. Merak edilecek yada eğlenceli bir tarafı kalmadı. Onun hikayesine de girecektir Sırma. Öyle askıda bırakmaz.

Sahi bu Ece ne zaman doğuracak. Dizi başladığından beri hamile resmen..

Bu Selin konusu’da saçmaladı.. Şunlara ayrı bir ev açsınlar artık. Ve Ece’nin de kendisine ait bir hikayesi olsun.Çok güzel bir kız ve yetenekli de keşke onu’da şu Selin-Yasin ekseninden alabilsek..

Neyse fragmanı buraya iliştirip kaçayım ben artık. Haftaya ekran başında görüşürüz nasıl olsa

Özlem Sarıçam

Scroll Up