"Enter"a basıp içeriğe geçin

blog önerileri

paylaş

bu hafta mail kutuma düşen bir blog önerisini sizinle paylaşmak istedim sitenin tasarımı ve hakkında yazdığı konular benim epey ilgilimi çekti.Sizinde beğeneceğinizi düşünerek, sözü blogun yöneticisine bırakıyorum.

Merhabalar sayın elifsel.com okuyucuları. Benim adım Özgür bu gün burada size kendi blogumdan bahsetme fırsatı verdiği için admininize teşekkür edip, yazıya başlamak istiyorum.

Neden Blog Açtım?
İnsanlara bir şeyleri en doğru biçimde anlatmayı severim. Kendi düşüncelerimin temelini filozoflara dayar ve geçerli olup olmayacağını yorumlayıp sizin de bu konudaki görüşlerinize ulaşıp beraber bir fikir ortaya çıkarmak için yazıyorum. Benim düşüncelerimi ve düşünme tarzımı beğenenler için de özel kitap önerilerim ve bazı kitapların ücretsiz linklerini yayınlıyorum. Benim gibi de araştırmayı seven tipler için de mutlaka onları içeri hapsedecek yazılarım var(bkz.Ölüdeniz Yazmaları). Unutmadan şunu söylemek istiyorum; yazılarım hangi konuda olursa olsun “Bence böyle peki ya sence” teması üzerine kuruludur.

Neler Var?
Okumayı sevenler için KİTAP ÖNERİLERİ, araştırmayı sevenler ve heycanlı içerikler için ARAŞTIRMALAR, denemeler tadında düşünce yazılarım için ise YAZILAR kategorilerimizi ziyaret ederek boş zamanlarınızı değerlendirmek amaçlı güzel bir blogla tanışacağınıza size söz veririm.

Blog : www.bitonmavi.com
Yönetici: Özgür Kurucan

Scroll Up