"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sakın Gitme

paylaş

Sakın gitme… üşürüm, düşerim, eksik kalırım. Aşka ait binlerce tanımdan biridir tamamlanmak bir bütünü oluşturmak ve aşk yoksunluğunda eksik hissetmek. Aslı bu bölümün yıldızıydı o kadar güzel içinde yaşadı ve yaşattı ki dizi içinde hayal ve rüya sevmeyen biri olarak hayallerini de özellikle rüyası çok estetik bir dans ve harika bir şarkıydı değil mi?

Ne vakit seni düşünsem, ki düşünmesem olmuyor
Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin
Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin

Bu sözler size de birini anımsatıyor değil mi? Ferhat kardeşi ile karşılıklı araç lastiği patlatan tek masal bilen bu masaldaki çirkin olduğuna inanan ve saat 9 da kalkıp bir yerlere giden Ferhat bu bölüm Aslı’nın gölgesinde kalsa da biliyoruz ki o da çok seviyor. Aslı için Namık ile konuşması şahaneydi ve elbette bölüm içinde en sevdiğim an öpüşmeleriydi. İkisi de o tutkuyu özlemi bir olma istediğini o kadar güzel yansıttılar ki çok ama çok güzeldi.Yalnız insan nasıl olur sevdiğinden da gelen mesajı okumaz bir türlü orası bana mantıksız geldi.

siyah beyaz aşk

 

Bölümden genel olarak mutlu olsam da sevemediğim kısımlar oldu. Bunlardan ilki daha kısa bir süre önce iftiraya uğrayan Cem nasıl oldu da hemen Ferhat’ın azmettirici olduğuna inandı da tutuklamaya gitti. Hoş Ferhat gibi bir adamın vuslat sonrası sırtını döndüğünü düşününce polis baskını arasında vuslat fikri yakışır da keşke sırtını döndüğünü görmeseydik ve tutuklanma daha mantıklı bir nedene dayanmalıydı. Cüneyt karaktersizi dizimizin tüm karaktersiz ihtiyacını tek başına karşılıyor da ama adamın tipi gibi yaptığı planlarda güdük kalıyor. Ferhat’ın Aslı’yı öldürmek için azmettirci olduğunda Cem dışında kimse inanmaz çünkü Cem’İn zeka seviyesi GBT sini sorgulattığı adamın kendi evine kaçırdığı kızı götürebileceğini düşünecek seviyede ama hakkını da yememek lazım Namık ile konuşmasında Namık’ı iyi etkiledi.Yeter yeniden sahalara döndü. Bu kez ablasını ve İdil’i ince ince işledi. Birde tipe bakmamak lazımmış İdil’in içinden koca bulan kezban çıktı. O sabahlıkla evde dolaşmalar falan komikti.

ASFER

Sakın gitme etiketi ile izlediğimiz bölüme dair sorularım da var handan yeter birlikte nereye gitti? Aslı abisi ile aynı zeka seviyesinde olup buna inanacak mı? Namık Cüneyt’e ne tepki verecek? Şimdilik diyeceklerim bunlar peki ya siz bölümü nasıl buldunuz?

Siyah Beyaz Aşk dizisine dair diğer yazılar için siyah beyaz aşk kategorisini ziyaret edebilirsiniz

Scroll Up