"Enter"a basıp içeriğe geçin

YAOİ MANGA ÖNERİLERİ

paylaş

Yaoi manga önerileri hazır ama önerilere geçmeden önce, yaoi manga nedir ve başlangıç için hangi mangalar okunmalıdır? yazımı okumanızı öneririm başlangıç manga önerilerimden memnun kaldıysanız, şimdide size yeni yaoi manga önerileri hazırladım. Küçük bir uyarı olarak aşağıdaki listede özellikle son üç manga önerim epey  +18 öğeler içerdiğinden tüm manga severlere hatta yaoi severlerin bir kısmına da  hitap etmez ama türün meraklısıysanız ve okurken rahatsız olmuyorsanız onları da kesinlikle okumalısınız.

Bitter Sweet Cafe: Honda adlı genç kafe sahibi ile ve Megumi isimli bir pasta şefinin tanışması ve kafede birlikte çalışmaları sonrası gelişen olaylar çok şeker bir manga ve bağlantılı olduğu Love or Pride ve Blind Love mangalarını da öneririm.

Ten Count: Mizofobi (Ağır Temizlik takıntısı) hastası olan Tadaomi ve onu tedavi etmek isteyen psikiyatris Kurose arasında yaşananlar bu manganın konusunu oluşturuyor. Kurose Tadaomi’den iyileşene dek 10 maddelik bir istedikleri listesini yapmasını ve bu süreçte seanslara katılmasını ister ve sonra her ikisinde hayatı değişir.

Challengers: Tatsumi abisi tarafından korunaklı büyütülmüş bu yüzden dış dünya  ve ilişkiler konusunda saf birisidir ve üniversiteyi kazandığı zaman Tokyo da az kira ile çok güzel bir ev tutar çünkü ev sahibi Kurokawa ona ilk görüşte aşık olmuştur.Koisuru Boukun serisi ile bağlantılı bu seri koisuru Boukun öncesini anlatıyor.

Little Butterfly :Kojima masum sevimli eğlenceli biridir. Nakara ise onun tam zıttıdır. Kojima Nakara’nın hayatında kendine zorda olsa yer açar ve birlikte büyümeye başlarlar oldukça keyifli şeker tadında naif bir manga okurken çok sevdiklerimden


Caste Heaven: Bir okulda oynanan gelenekselleşmiş bir cast oyunu kralda olabilirsin hedef de bir önceki kral hedef olursa başına neler gelebilir insanın acımasızlığı oyunun acımasızlığı ile birleşir ve önceki kral azusa cehennemi yaşamaya başlar tabi kastın diğer oyuncularının durumları da hayli sert bir manga henüz 13 bölümü türkçeye çevrildi.

Finder Series :Akihito Takaba yaşamını serbest fotografçılık yaparak kazanan ve kokusuz bir gençtir. Bir gün mafya bir mafya savaşının ortasında Ryuichi Asami’yi ile yolu kesişir. Asami tarafından tecavüz ve işkenceye uğrayan Takaba ve Asami arasındaki ilişki Asami’nin düşmanları ve mafya savaşları ile devam eden aksiyonu yüksek bir manga

Under Grand Hotel: Bir diğer sert mangamızda bu Amerika da yerin 30 metre altında bir hapishane ve hapishanenin tek japon üyesi Sen Owari ile hapishane lideri zenci kılıçbalığının hikayesini anlatıyor.Çizimler hikayenin akışı oldukça iyi bir manga.

Scroll Up